Select Menu

Slider

"Şerefli Mağlubiyetler Müzesi"

Blog Arşiv

Arama

Travel

Performance

Cute

röportaj

foto

Racing

Videos

» » » » 600.BİN'DEN FAZLA KİŞİNİN İZLEDİĞİ: ÇUVAL ŞAKASI
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

  Yaptığım bu şaka hiç bir tv kanalında yayınlanmadı. Sadece youtube'a yüklemiştim. Youtube'de 300.000'den fazla kişi izledi. Sonra Youtube yasaklandı. Şu an youtube'da kaç kişi izledi bilmiyorum. Sevenler, mynet.video, vidivido gibi sitelere yüklemişler. Varolsunlar.

Toplam 500 bin kişi filan izledi diye sallamak istemiyorum... Üşenmeyip, dert edinip, araştıran olursa memnun olur, burda yazarım:)
SON DAKİKA NOTU: İsmet Tarık Çavdar isimli,@jbtoshack rumuzlu arkadaşımızdan bir tivit geldi: Tamamı 13 kelime: o da şöyle: "abi üşenmeyip araştırdım. şakayı yuvarlak hesap 650bin kişi izlemiş. hatta 651bin.."
Şakayı yaptığım dönemde, Amerikalılar Irak'taki Türk askerinin, başına çuval geçirmişti... Kurtlar Vadisi ekibi de, Polat Alemdar'a çuvalın sine-masal intikamını aldırtmıştı.
Biz bir amerikalının başına çuval geçirsek, bizim vatandaşımız ne yapar diye merak ettim.
O dönem çalıştığım Kanal(türk)'daki kuaför arkadaşın kafasına çuval geçirdim. Bir arabaya koyup, yoldan geçen vatandaştan yardım istedim.
Araba kanalın teknik bölümünden bi arkadaşımızın. Kurgu'yu Hıdır Ayhan yaptı.
Çuval dediğimiz, çuval değil aslında, evden getirdiğim yastık kılıfı. Dikkatli bakın, çiçekli miçekli. Sonra o yastık kılıfını da kaybettim. Karım hala kafama kakar zaman zaman...
Evdeki tost makinasını da, başka bir şaka için Kanal D'ye götürüp, orda kaybetmiştim. O da ayrı hikaye, ayrı şaka.
Neyse... Çektiğimiz onca zahmete karşın, çektiğimiz şakayı kanal yayınlamaya çekindi... Ben de youtube'a yükledim. Sonra Youtube yasaklandı... Başa sardım... Bu kısmı başta yazdım zaten, tekrar yazmayım; tekrar okumak isteyen, baştan okusun...
Bir 5 dakika, 35 saniye kadar vaktiniz ve ilginiz varsa: parmağınızı kıpırdatacak haliniz kaldıysa, o parmakla tıklayın ve izleyin.
Youtube'a giremeyenler için vidivido dolaylarından derleyip, burda tekrar yayınlıyorum...

About xxx

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 YORUM YAZ/OKU

  1. play'e bastığımda ilerlemiyor, ne görüntü ne de ses var..videonun hikayesini okuyunca çokta merak etmiştim halbuki

    YanıtlaSil