Select Menu

Slider

"Şerefli Mağlubiyetler Müzesi"

Blog Arşiv

Arama

Travel

Performance

Cute

röportaj

foto

Racing

Videos

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Ülkemizin saygın, yayın organlarından biri, bir organın moda olduğunu yazdı. Manşet aynen şöyle ‘ Kalın Bacak Moda Oldu”!
Nasıl lan?
Manşeti okuyunca, aklıma sorular üşüştü. İstediğim sorudan başlıyorum.
Bu modaya uymak isteyen, “ince bacaklılar” nerden bulacak kalın bacağı ? Koyun bacağı değil ki bu; koşup, kelle paçacıdan alsın!...
Ne yapsın, kalın bacak modasına uymak isteyen ‘ince bacak’lılar; ‘kalın bacak’ nakli mi yaptırsın?
Hadi, ben gerizekalıyım ve bacak nakli yaptırmak istiyorum... Organ bağışı kampanyasında gaza gelip, ‘kalın bacaklarını’ bağışlamış geri zekalıyı nerden bulucam?
Diyelim, şeytana ve modaya uyup, ‘kalın bacak’ nakli yaptırdık... Ne yapacağız bu kalın bacakları, afedersin kıçımıza mı sokacağız? ( Evet aslında, bacak nakli ameliyat yapılırsa, teknik olarak, bacak kıça sokulan bişeydir; alt taraftan... Çocukluğumuzdaki, oyuncak bebeklerin çıkan bacaklarını, kıçlarına sokmuyor muyduk, afedersin)
Ne yapacak bu modaya uymak isteyen insan evladı; ince bacaklı karısını boşayıp, kalın bacaklı kız evlerine görücü mü gidecek?
Ulan, sakın bu moda haberi, çimdikten cinsel haz duyan, yurdum tacizcilerine ince bi mesaj olmasın? “Bu yaz ince bacaklıları bırakın, kalın bacaklıları çimdikleyin” hesabı....
Biz cevap aramaya, istediğimiz sorudan başladık ama, Gelelim en başta sormamız gereken soruya: Organ’ın modası olur mu?
Bu moda bacaktan başlayıp diğer organlara yayılırsa, bizi neler bekliyor?
Kalın bacak modasından sonra, vezir parmak modası çıkar mı? Yahut fermuarlı safra kesesi moda olur mu?
Biliyorum, normal bir vatan evladının aklına, organ modası deyince, ilk olarak cinsel organ modası gelir.
Organ modası, cinsel organlara sıçrarsa, bi anlamı olabilir. Hiç değilse sünnet piyasası canlanır. Bir sene burgulu, öbür sene fiyonk pipi modası...
Kadın cinsel organı konusuna hiç girmeyelim, orda moda tutmaz, hiç bir vatan evladı, bulunca modalısını aramaz. Afedersin.
İstediğim sorudan başladığım yazıyı, istediğim bir yanıtla bitiriyorum: Organik ürünlere teveccühün arttığı günümüzde, basın da organik oldu. Cinsel organik!
Cinsel organik basın, bunu da yazın!

About xxx

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 YORUM YAZ/OKU

  1. Hocam bilemiyorum hangi kanaldı da, Ertuğrul Özkök Paşa, yok la o paşa değildi, pardon neyse. Artık internet denen bir mecra var, tıklama ile değerlendirilebilir, detaylı raporlanabilir bir medya mecrası demişti. En çok tık alan haberlerin cinsel, (organik cinsel:) öğe barındıran haber ya da köşelerden olduğunu belirtmişti. O haberden sonra daha önce de dikkatimi çekmiyor değildi itiraf ediyorum ama haberden sonra daha fazla, büyük haber site, portallarının ana sayfalarında ya bir frikikçi tenis oyuncusu genelde Serena Venüs VVilyıms kardeşlerden biri ya da Biyons'un baldır bacağını çokça görür oldum. Daha sonra da senin bu çoktan seçmeli yazının altına anekdotumu düşmek zorunda kaldım. :) Modayı ortaya tükürenlerle, tükürüğü modalaştıranların aynı olması bir çelişkisizlik değil de ne?? Korkmaz olan Atılgan'dan saygılar. Bin selam.

    YanıtlaSil
  2. Atılgan'cığım üşenmeyip yorum yazdığın için teşekkür ederim. Bin selam

    YanıtlaSil